Strešné okná - FAKRO

Strešné okná

Moderné strešné okná sú optimálnym riešením, veľmi často používaným v stavebníctve, pretože ideálne presvetľujú interiér, umožňujú vetranie podkrovia a poskytujú výhľad do okolia. Navyše montáž strešných okien je lacnejším a menej náročným riešením, než stavba vikiera. Strešné okná sa menia.

Súčasné strešné okná, sú výrobky najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou energetickou účinnosťou, bezpečnosťou a pohodlnou obsluhou.Stále častejšie sú štandardné kývne okná nahradzované inými, konštrukčne modernejšími strešnými oknami. V očiach zákazníkov si uznanie získavajú kývno-výklopné okná, alebo okná so zvýšenou osou otáčania, pretože poskytujú oveľa väčšiu funkčnosť.

Pri výbere strešných okien musíme vziať do úvahy nielen ich funkčnosť, energetickú účinnosť a prevádzkovú bezpečnosť, ale tiež napr. zabezpečenie okien proti vlámaniu. Tieto aspekty, hoci si ich zákazníci mnohokrát neuvedomujú, sú veľmi dôležité. Každý človek sa chce vo svojom dome cítiť bezpečne a komfortne. Moderné strešné okná FAKRO Vám zabezpečia tento pocit.

 

 

Doplnky k strešným oknám

Ostatné výrobky