Vnitřní doplňky

Vnútorné doplnky

Elegantná obývacia izba, farebná detská izba alebo útulná spálňa?

Nie je nič jednoduchšie - vnútorné doplnky FAKRO Vám umožnia vytvoriť vysnívaný interiér. Bohatá ponuka typov, vzorov a farieb doplnkového príslušenstva zaistí harmóniu vo vnútri miestnosti a umožní zladiť okná s výzdobou interiéru, a tiež ľubovoľne dotvárať jeho charakter.

Doplnky umožňujú tiež regulovať množstvo a intenzitu svetla prenikajúceho do miestnosti. Vďaka nim dokážete zatemniť vnútorné priestory aj počas slnečných dní vo chvíľach, kedy potrebujete odpočívať.

Vnútorné doplnky (okrem siete proti hmyzu) sú prispôsobené všetkým druhom strešných okien FAKRO. Pre výber vhodnej veľkosti doplnkov je potrebné poznať rozmer okna, ktorý je uvedený na identifikačnom štítku okna, umiestnenom na vnútornej strane krídla.

Žalúzie AJP

Žalúzia predstavuje klasický spôsob zatienenia okna. Skladá sa z pohyblivých hliníkových lamiel upevnených vo vodiacich lištách, čo umožňuje regulovať množstvo svetla prenikajúceho do miestnosti. Ide o výrobok, ktorý sa ideálne hodí do moderného interiéru.

Roleta ARS

Roleta má tri polohy nastavenia, ktoré ovplyvňujú úroveň tienenia. Redukuje množstvo svetla vstupujúceho do interiéru a poskytuje pocit súkromia. Široká ponuka farieb umožňuje zladiť roletu s výzdobou každej izby.

Rolety ARP/ ARF

Pestrá škála farieb a veľký výber vzorov materiálu umožňujú zladiť roletu s ľubovoľne riešeným interiérom a esteticky povzniesť jeho charakter. Bočné hliníkové vodiace lišty kryjú boky textílie a umožňujú ponechať roletu v ľubovoľnej polohe.

Průsvitnost rolety ARP

 

ARP

Roleta je opatrená materiálom, ktorý obmedzuje intenzitu svetla prenikajúceho do miestnosti, rozptyľuje ho a vytvára pocit príjemného zatienenia.

Průsvitnost rolety ARF

 

ARF

Materiál použitý na výrobu rolety je z vonkajšej strany potiahnutý špeciálnym strieborným materiálom, ktorý neprepúšťa svetlo, čo umožňuje zatemniť interiér. Bočné vodiace lišty a tesnenia v spodnej časti rolety minimalizujú presvitaniu svetla.

 

Plisované rolety

Plisované textílie dodávajú každému interiéru moderný vzhľad. Rolety sú vybavené systémom top-down umožňujúcim flexibilné ovládanie výrobku pomocou hornej a dolnej lišty.

Průsvitnost rolety APS

 

APS

Elegantný tieniaci doplnok, pomocou ktorého môžete obmedziť množstvo slnečného svetla dopadajúceho do miestnosti.

Průsvitnost rolety APF

 

APF

Roleta je vybavená materiálom s voštinovou štruktúrou včelieho plástu, vďaka čomu redukuje slnečné lúče vstupujúce do interiéru a poskytuje možnosť zatemnenia miestnosti.

 

Sieť proti hmyzu AMS

Rolovaná sieť proti hmyzu sa montuje na ostenie. Je vyrobená zo sieťoviny potiahnutej PVC a vybavená hliníkovými vodiacimi lištami. Chráni miestnosť pred hmyzom pri otvorenom strešnom okne.