Okna dachowe Z-Wave

Strešné okná Z-Wave

Nové strešné okná Z-Wave zaisťujú maximálny komfort bývania v podkroví.

Sú dôležitým a neoddeliteľným prvkom inteligentného domu v bezdrôtovom systéme Z-Wave. Výklopné okná sú z výroby vybavené zariadeniami, ktoré umožňujú otváranie a zatváranie okna a ovládanie príslušenstva na ňom namontovaného pomocou diaľkového ovládača. Okná sa ovládajú z ľubovoľného miesta v miestnosti diaľkovým ovládačom, takže ich môžeme pohodlne ovládať. Okná Z-Wave sa odporúčajú najmä do miestností, kde sú okná inštalované vo vysokých výškach mimo priamy dosah užívateľa. To umožňuje použitie týchto okien v atypických architektonických projektoch a vytvára skvelé možnosti pre interiérový dizajn. Strešné okno FTP-V Z-Wave je drevené okno v prírodnej farbe, ktoré možno použiť v každej podkrovnej miestnosti. FTU-V Z-Wave je drevené okno v bielej farbe, lakované trojvrstvovým polyuretánovým lakom, ktorý dáva odolný a dokonale hladký povrch okenných profilov. Odporúča sa do miestností s periodicky zvýšenou vlhkosťou vzduchu, napríklad v kuchyniach alebo kúpeľniach.

 

Okna dachowe Z-Wave

Pohon s v 24 cm umožňuje otváranie a zatváranie krídla. V prípade výpadku prúdu, montáže okna alebo potrebe vyčistiť vonkajšie sklo je možné okno otvárať a zatvárať aj manuálne. Stačí otočiť kľučkou o 90°, čím sa pohon odpojí od krídla.

Isieci elektrycznej 230Vnteligentny czujnik deszczu automatycznie uruchamia funkcję zamykania otwartego skrzydła w czasie pojawienia się opadów. Czujnik zapewnia bezpieczeństwo użytkowania poddasza bez względu na pogodę.

Okno má kompletnú elektroinštaláciu. Do elektrickej siete 230V stačí pripojiť jeden kábel. Celý integrovaný mechanizmus ovládania okna (napájací zdroj a pohon) je umiestnený pod estetickou hliníkovou roletou namontovanou v spodnej časti rámu.

rolet wewnętrznych ARF Z-Wave, ARP Z-Wave lub żaluzji AJP Z-Wave oraz rolety zewnętrznej ARZ Z-WaveOkno má na ráme nízkonapäťové kontakty, ktoré umožňujú jednoduchú montáž elektrického príslušenstva: vnútorné rolety ARF Z-Wave, vnútorné rolety ARP Z-Wave alebo žalúzie AJP Z-Wave a vonkajšie rolety ARZ Z-Wave. Toto príslušenstvo sa ovláda rovnakým diaľkovým ovládačom. Celá elektroinštalácia v okne je vedená tak, aby bola pre užívateľa neviditeľná.

 

Okno FTP-V Z-Wave, okrem integrovaného elektrického systému, je vyrobené ako každé štandardné kyvné okno FTP-V. Disponuje automatickou prevetrávacou mriežkou V40P, ktorá umožňuje prívod optimálneho množstva čerstvého vzduchu do interiéru miestnosti. Je vyrobené v systéme vystuženia okennej konštrukcie topSafe, vďaka čomu má zvýšenú odolnosť proti vlámaniu.
Okno sa inštaluje rovnakým spôsobom ako štandardné kyvné okno FAKRO.