Příslušenství

Príslušenstvo

Teleskopická ovládacia tyč ZST

Teleskopická ovládacia tyč ZST

Univerzálna teleskopická tyč ZST umožňuje ľahké otváranie vyššie osadených okien. Používa sa aj na ovládanie roliet ARS, ARP, ARF, APS, APF, žalúzie AJP a siete proti hmyzu AMS, ktoré sú namontované mimo dosahu používateľa. Dĺžka tyče je 119 cm s možnosťou regulácie na 134, 162, 190 a 218 cm.

Vďaka použitiu prídavnej predlžovacie tyče ZSP je možné predĺžiť dĺžku ovládacej tyče až na: 246, 274, 302 a 330 cm.

Ovládacia tyč ZSZ

Ovládací tyč ZSZ

Ovládacia tyč ZSZ je zhotovená z okrúhleho hliníkového profilu a je určená na ovládanie markíz AMZ. Tyč je vybavená plastovou rukoväťou, umožňuje ovládať ručné markízy pri vyššie osadených oknách. Dĺžka tyče ZSZ je 150 cm. Markízy AMZ sú štandardne vybavené ovládacou tyčou dĺžky 80 cm.

Okenný zámok ZBL

Zámek ZBL

Estetický okenný zámok ZBL bielej farby znemožňuje náhodné otvorenie okna. Tento zámok sa montuje v dolnej časti okna. Po vytiahnutí kolíka a otočením kľúčikom sa už nedá okno otvoriť. Zámok je možné použiť pri všetkých otváravých oknách bez ohľadu na ich veľkosť.

Obmedzovač otvárania ZBB

Omezovač otevření ZBB

Výrobok, ktorý umožňuje bezpečné, obmedzené otvorenie okna. Vďaka použitiu obmedzovača ZBB možno krídlo zablokovať v pootvorenej polohe o cca 10 cm (v závislosti od typu a rozmeru okna) bez obáv z toho, že napr. silný vietor spôsobí nekontrolovateľnú zmenu polohy krídla. U nízko osadených okien obmedzovač chráni tiež pred nežiaducim, úplným otvorením okna deťmi. Po zatvorení okna nie je obmedzovač viditeľný a nebráni manipulácii s oknom. Pre plastové okná je určený obmedzovač ZBB-P.

Návody a podpora

 ​Video návody

 ​Podpora

 ​Podrobnosti o výrobku

  • Katalóg: Doplnky k strešným oknám