Půdní schody FAKRO

Podkrovné schody

Spoločnosť FAKRO je jedným z popredných svetových výrobcov podkrovných schodov, ktoré umožňujú bezpečný a jednoduchý prístup do neobývaného podkrovia bez nutnosti obstaranie nákladného a priestorovo náročného schodiska. Spĺňajú všetky technické a bezpečnostné požiadavky, a poskytujú užívateľský komfort.

Ponuka zahŕňa rôzne modely podkrovných schodov: skladacie, výsuvné, sťahovacie a mlynárskej schody, a tiež príslušenstvo.

Podkrovné schody FAKRO sú vybavené kovaním a mechanizmom, ktorý umožňujú rýchle a bezproblémové rozloženie rebríka a jeho nenáročné zloženie.

Úspora miesta
Podkrovné schody počas rozkladania a skladania nepotrebujú veľa priestoru, po zložení sa "schovajú" v strope. Týmto spôsobom šetríme miesto v miestnosti, v ktorej sú schody inštalované.

Jednoduchá montáž
Montážny systém podkrovných schodov umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž dvoma osobami a jednoduché prispôsobenie dĺžky rebríka výške miestnosti. Schody sú zákazníkovi dodávané kompletne zmontované a nie je nutné ich k montáži nijako pripravovať.

Pohodlná manipulácia
Účelná konštrukcia mechanizmu odľahčujúceho poklop (u niektorých modelov aj rebrík) zjednodušuje manipuláciu so schodmi. K podkrovným schodom je dodávaná ovládacia tyč pre pohodlné otváranie a zatváranie schodov.

Príslušenstvo
Kvôli zvýšeniu pohodlia používania a tiež k urýchleniu montáže je k pôdnym schodom dostupné tiež doplnkové príslušenstvo.

Záruka
Podkrovné schody FAKRO majú 3-ročnú záručnú dobu.

Typy podkrovných schodov

Ostatné výrobky