Výjimečná řešení

Riešenia, ktoré ostatní neponúkajú

Zabezpečovací prvek okna Secure

 

FAKRO nekladie dôraz iba na estetickú podobu svojich výrobkov, ale aj na ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Strešné okná FAKRO veľmi dobre plnia svoje funkcie aj pri dlhodobom používaní v náročných podmienkach. To všetko je možné vďaka riešeniam, ktoré ostatní neponúkajú, alebo ich ešte len zavádzajú.

 

V okne FAKRO bol použitý špeciálny patentovaný systém blokád, ktorý chráni zasklenie pred vybratím. Ostatní výrobcovia obvykle ponúkajú iba laminované sklo. Pri iných strešných oknách je možné zasklenie vybrať behom cca 2 minúty odskrutkovaním profilov upevňujúcich sklo.

 

FAKRO

Okno FAKRO

 

INÉ OKNÁ

Jiná okna

 

 

Jiná okna

 

Inovatívny systém navádzania krídla zaisťuje dobrú spoluprácu tesnenia a profilov, rovnako tak rýchlu montáž a demontáž okna bez vybratia krídla.

Vďaka ochrane nárožia podľa patentovanej technológie spojovania profilov si strešné okná FAKRO zachovávajú svoje vlastnosti aj v extrémnych klimatických podmienkach. V rohoch nevznikajú špáry ako v prípade iných strešných okien. Škáry sú viditeľné najmä na bielych oknách.

 

 

Dodatečné těsnění u zasklení

 

 

Strešné okná radu Profi sú vybavené dodatočným tesnením u zasklenia, ktoré v extrémnych poveternostných podmienkach zabezpečuje riadnu tesnosť. Tesnenie tiež zlepšuje zvukovú izoláciu strešných okien, zvlášť pri dažďových zrážkach.

 

Thermo rámeček TGI

 

Thermo dištančný rámik TGI obmedzuje vznik tepelných mostov, minimalizuje kondenzáciu vodnej pary na okrajoch skla a na drevených profiloch, čo výrazne zvyšuje trvanlivosť dreva.

 

Vakuová impregnace dřeva

 

Vákuová impregnácia dreva používaná pri výrobe strešných okien FAKRO a odolný náter spoľahlivo chránia drevené častí okna. Vákuová impregnácia je niekoľkonásobne účinnejší ako ponorná impregnácia.

 

  Ekológia

 

Ďalšie výhody: