Velké množství přirozeného světla

Veľké množstvo prirodzeného svetla

Veľké množstvo prirodzeného svetla

Konštrukcia strešných okien FAKRO zaručuje optimálne presvetlenie interiéru v podkroví. Špeciálne navrhnuté profily rámu a krídla a tiež ventilačná klapka umiestnená v hornej časti rámu okna umožňujú prísun veľkého množstva prirodzeného svetla.

Strešné okná ProSky, dostupné v ponuke FAKRO, zaisťujú dokonalé osvetlenie miestnosti a rovnomerný rozklad svetla. Kľúčovým aspektom je tiež správna montážna výška okna. Čím vyššie je strešné okno namontované, tým lepšie presvetlí miestnosť. Umiestnenie kľučky v spodnej časti krídla zaručuje riadnu montáž strešných okien v súlade s normou DIN 5034-1. Táto norma určuje výšku 220 cm ako minimálnu výšku nad podlahou, v ktorej by sa mala nachádzať horná hrana skla. Pri takto uskutočnenej montáži je kľučka vždy v dosahu ruky.

 

Prirodzené svetlo je životnou energiou. Teplé slnečné lúče v nás prebúdzajú optimizmus a túžbu žiť naplno.

 

 

"Pri dodržaní správnej montážnej výšky okna je kľučka vždy v dosahu ruky." 

Vyššia montážna výška okien umožňuje pohodlný prístup k otvorenému oknu dokonca aj vysokej osobe, a to rovnako u okien s kyvnou konštrukciou. Strešné okná ProSky s veľkou výškou zaisťujú inštalácii okna v súlade s predpismi a prináša voľný, ničím nerušený výhľad von. Okná ProSky sa vyznačujú najvyššou výškou medzi strešnými oknami dostupnými na trhu.

Klika vždy v dosahu ruky

 

 Vysoká úspora energie

Ďalšie výhody: