Střešní okna budoucnosti

Strešné okná, ktoré predbehli budúcnosť

Pri vytváraní našich výrobkov rešpektujeme tie hodnoty, ktoré formujú náš život.

Strešné okná FAKRO boli navrhnuté tak, aby život vo vysnívanom dome bol nielen pohodlný, ale tiež aby spĺňal predstavy o komfortnom bývaní a prinášal radosť.

Veľká presklená plocha strešných okien FAKRO prináša do podkrovia prirodzené svetlo, ktoré má pozitívny vplyv na rozpoloženie každého z nás. Inovatívne riešenie, ako je automatická ventilačná klapka V40P, uľahčujú každodenný život a priekopnícky systém topSafe zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť okná a odolnosť proti vlámaniu.

 

V40PtopSafe

Strešné okná, ktoré predbehli budúcnosť

Sme si ISTÝ KVALITOU,

preto ponúkame dlhoročnú záruku.

Strešné okná, ktoré predbehli budúcnosť

 

 

Střešní okna budoucnosti

 

Strešné okná, ktoré predbehli budúcnosť

Použitím komplexných riešení vzniklo najúspornejšie strešné okno s jediným zasklením na trhu - FTT U8 Thermo, kde energeticky úsporný výrobok, ekologická termoizolácia, rýchla a teplá montáž zaručujú najvyššiu možnú energetickú účinnosť.

Už viac ako dvadsaťpäť rokov sa staráme o najvyššiu kvalitu výrobkov, aby sme splnili očakávania zákazníkov po celom svete. Inovatívnosť sa rodí z túžby poskytovať stále dômyselnejšie a lepšie výrobky, ktoré ľuďom uľahčia život. Zavádzaním nových, inovatívnych výrobkov, ktoré sa na trhu strešných okien stali štandardom, meníme budúcnosť na prítomnosť.

 

 Prirodzené svetlo

Ďalšie výhody: