Servisní služby FAKRO

Modernizácia výrobkov

Náš servisný tím okrem modernizácie výrobkov za účelom zvýšenia technických parametrov už inštalovaných okien realizuje tiež montáž tieniacich doplnkov na strešné okná FAKRO. Vykonanie služieb tohto typu profesionálnym servisom FAKRO zaručuje rýchlu realizáciu a istotu, že okno bude spoľahlivo fungovať pri zachovaní jeho tepelnoizolačných parametrov a estetických vlastností. Navyše zákazník nestráca existujúce záruku na okná, na ktorých boli vykonávané servisné úkony.

Rozsah služieb zahŕňa príjazd servisného technika a prevedenie servisného úkonu (zmluvy). Cena úkonu je súčtom nákladov na cestu, prácu a použitý materiál.

Výmena zasklenia v strešných oknách

Pre staršie strešné okná ponúkame moderné typy zasklenia s vysokými izolačnými parametrami, ktoré vďaka nízkoemisnímu povlaku čiastočne chráni aj pred prehriatím interiéru v horúcich dňoch.

Výměna zasklení ve střešních oknech

 

Moderní dům

Sklá v oknách vyrábaných v rokoch 1991 - 2000 nevyhovujú dnešným štandardom. Moderné zasklenia majú lepšie koeficienty prestupu tepla a vyššiu energetickú účinnosť.

 

Ekologie

V súčasnosti sa používajú energeticky úsporná zasklenia plnená inertným plynom a s nízkoemisným povlakom, ktoré majú súčiniteľ prestupu tepla Ug v rozmedzí 0,5 - 1,0 W / m2K. Sú až trikrát teplejšie než predtým vyrábané zasklenia. Staršie okná z rokov 1991 - 2000 majú vo väčšine prípadov rámy, krídla a kovania v dobrom stave.

 

Rychlost

Výmena zasklenia v porovnaní s výmenou celého okna je oveľa výhodnejšie. Je možné vykonať ju v priebehu jednej hodiny a vyhnúť sa tak ďalším renovačným prácam.

 

Úspora nákladu

Zlepšením hodnoty súčiniteľa prechodu tepla Ug o 0,1 [W / m2K] na 1 m2 plochy okna ušetríte za rok priemerne 1 liter vykurovacieho oleja alebo 1,1 m3 zemného plynu. Podľa údajov inštitútov, ktoré testujú technické parametre okien, sa náklady na výmenu zasklenia zaplatia už po niekoľkých rokoch užívania.

 

Výměna zasklení 1

Výměna zasklení 2

Výměna zasklení 3

Výměna zasklení 4

 

Výměna skla

Vo väčšine prípadov nie je nutné vykonávať zameranie.
Na určenie veľkosti skla stačí výrobné číslo z typového štítku okna.
Rýchla výmena bez narušenia strešnej krytiny a izolácie.
Možnosť výmeny skla v priebehu celého roka.

 

Dvojsklo U3

Výmena zasklenia na dvojsklo U3 (Ug=1,0 W/m2K)

 

trojsklo U5

Výmena zasklenia na trojsklo U5 (Ug=0,5 W/m2K)

Ponuka doplnkových služieb

  1. Montáž tesnenia v oknách FTS.
  2. Nastavenie strešných okien.
  3. Konzultácie a odporúčania opravy alebo výmeny starších okien.
  4. Inštalácia vonkajších a vnútorných doplnkov na strešné okná

Navyše ponúkame riešenie individuálnych požiadaviek zákazníkov. Dopyty zasielajte na e-mail: servis@anavek.sk
Ceny a termíny realizácie Vám oznámime na vyžiadanie.