Zdieľať

Sme s Vami a pre Vás už 30 rokov!

Sme s Vami a pre Vás už 30 rokov!Spoločnosť FAKRO, svetoznámy výrobca strešných okien, oslavuje tento rok 30. výročie svojho vzniku. Je to predovšetkým príležitosť poďakovať našim partnerom a celému tímu za prácu a odhodlanie.

Pred 30 rokmi spoločnosť začala s výrobou jedného typu okien vyrábaného v dvoch veľkostiach ponúkaných na domácom trhu. Prvé vývozy strešných okien pod značkou FAKRO začali v roku 1994 na Slovensko. V súčasnej dobe nájdete produkty FAKRO vo viac ako 60 krajinách po celom svete. FAKRO GROUP pozostáva z 11 výrobných spoločností a 17 distribučných spoločností a väčšina produkcie smeruje na export.

"Som veľmi rád, že som mal možnosť osobne poďakovať a zažiť veľa hodnotných stretnutí s našimi partnermi po celom Slovensku" - hovorí Tomasz Januszewski, exportný manažér zodpovedný okrem iného za slovenský trh vo firme FAKRO - "osobne som veľmi rád, že expanzia FAKRO na zahraničné trhy začala práve spoluprácou so slovenskou spoločnosťou ANAVEK spol. s r.o."

Dnes je FAKRO značkou uznávanou po celom svete, ponúkané produkty sú bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu- Spoločnosť zamestnáva už viac ako 4 000 zamestnancov.