Zdieľať

Perfektný súlad

Leto je v plnom prúde. Tí, ktorí odpočívajú na dovolenke, si užívajú slnečného počasia, ale mnoho ľudí zostáva v uzavretých priestoroch. Slnečné teplo je pre interiéry neúprosné a veľmi je nahrieva, najmä cez presklené plochy. Preto inštinktívne hľadáme spôsob k ochladeniu.

Ideálnym riešením sú fasádne markízy FAKRO, ktoré chránia miestnosti pred nahriatím až 8-krát účinnejšie ako vnútorné rolety. FAKRO už mnoho rokov ponúka markízy k strešným oknám a na základe pozitívnych skúseností prenieslo toto riešenie aj fasádne okná. V ponuke firmy sa už niekoľko sezón nachádza markízy VMZ pre fasádne okná, ktoré sú dostupné v mnohých variantoch. Markízy VMZ možno navyše dokonale zladiť s dizajnom Vašej budovy. Vyberať môžete z mnohých typov a farieb látok, okrem toho hliníkové profily markíz a markýzolet možno na želanie klientov nalakovať na ľubovoľnú farbu RAL Classic a to bez žiadnych dodatočných nákladov.

 

 Informácie o výrobku

 

Přizpůsobení barev fasádních markýz

 

Perfektný súlad
1970-01-01

Leto je v plnom prúde. Tí, ktorí odpočívajú na dovolenke, si užívajú slnečného počasia, ale mnoho ľudí zostáva v uzavretých priestoroch. Slnečné teplo je pre miestnosti neúprosné a veľmi je nahrieva, najmä cez presklené plochy. Preto inštinktívne hľadáme spôsob k ochladeniu.