Vytváříme komfortní bydlení

Misia firmy

 

Budujeme komfort bývania po celom svete.

Naše strešné okná a ostatné výrobky sú bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu.

 

Dôraz kladieme na:
 

ROZVOJ

Silné a stabilné postavenie medzi svetovou špičkou v stavebníctve

FAKRO je jedna z najdynamickejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich firiem v odvetví strešných okien na svete. Odolné, funkčné, bezpečné a energeticky úsporné výrobky FAKRO si získali veľkú popularitu a stali sa neodlučným prvkom novo budovaných stavieb a umožňujú vytvoriť moderný interiér naplnený slnečnými lúčmi. Produkty FAKRO - to je nová kvalita života.

 

INOVATÍVNOSŤ

Bezpečné, energeticky úsporné a ekologické výrobky

Spoločnosť FAKRO sa od začiatku svojej existencie zameriava na inovácie. Dnes je jednou z najpružnejšie rastúcich firiem v krajine a tiež najrýchlejšie sa rozvíjajúcim výrobcom strešných okien na svete. Pýchou firmy je jej vlastné moderné výskumné a vývojové centrum. Na vývoji produktov pracuje viac ako 100 konštruktérov a firma má na svojom konte už viac ako sto patentových prihlášok. FAKRO exportuje do mnohých krajín sveta nielen strešné okná, ale aj tvorivé myšlienky poľských inžinierov. Týmto spôsobom vytyčuje nové smery rozvoja v brandži strešných okien na svete a Poľsko sa stalo svetovou jednotkou v ich výrobe.

 

ZODPOVEDNOSŤ

Spoločenská zodpovednosť firiem v záujme klienta, obchodného partnera a životného prostredia

Stratégiu ďalšieho rozvoja spoločnosti FAKRO určuje primárne koncepcia ekologického, energeticky úsporného a inteligentného domu. FAKRO vzhľadom na nízkoenergetické stavby úspešne zavádza na trh rad inovácií, ako napr. automatickú ventilačnú klapku alebo super energeticky úsporné strešné okno FTT U8 Thermo so zvýšenými termoizolačnými parametrami, čo je "najteplejšie" strešné okno na trhu s jediným zasklením, určené pre pasívne stavby . Tiež neustále rozširuje sortiment výrobkov vybavených bezdrôtovým komunikačným systémom Z-Wave.

 

NADŠENIE

Kreativita, efektivita a satisfakcia z odvedenej práce

Náš tím tvoria ľudia s vášňou a zápalom pre vec. FAKRO má dnes vďaka rokmi nadobudnutými skúsenostiami stabilné postavenie na globálnom trhu, čo zákazníkom zaručuje pocit bezpečia a spokojnosti z vykonaných nákupov. Kompetencie a vysoká kvalifikácia zamestnancov sú hybnou silou našej spoločnosti.

 

Starostlivosť o budovanie spoločenského kapitálu

Firma FAKRO, okrem úsilia o zabezpečenie vysokej kvality výroby a rozvoja predajných trhov, kladie veľký dôraz na hospodársky rozvoj Poľska. Za týmto účelom Ryszard Florek, predseda spol. FAKRO, založil nadáciu "Myslite na budúcnosť" (Fundacja pomyslí o Przyszłości), ktorá propaguje znalosti z oblasti ekonomiky a mechanizmov voľného trhu.