30 rokov FAKRO

Sme s Vami a pre Vás už 30 rokov!

FAKRO sa datuje do roku 1991 a krátko po svojom vzniku sa stala najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou na svete a uznávanou globálnou značkou v sektore strešných okien. Otcom úspechu spoločnosti FAKRO je nepochybne samotný generálny riaditeľ - Ryszard Florek, charizmatický vodca, ktorý sa nebojí riskovať. FAKRO je tím ľudí, ktorí sú skutočnými fanúšikmi s inovatívnymi nápadmi, zručnosťami a nasadením.

Skupina FAKRO, ktorá zamestnáva viac ako 4 000 ľudí, pozostáva z 11 výrobných a 17 obchodných spoločností. Výrobky FAKRO nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta, kdekoľvek je na tieto výrobky dopyt. Exportný predaj predstavuje 70% celkového obratu.

Vo FAKRO všetci premýšľame o tom, ako zabezpečiť čo najviac prirodzeného svetla pre zdravý, pohodlný a jednoducho pokojný život. Preto vo FAKRO, v súlade s našimi plánmi, za posledných 30 rokov vyrábame stolárske výrobky, ktoré vynikajú v domácnostiach.

Slovo „DOMOV“ má pozitívnu rezonanciu, pretože sa s ním často spájajú naše milé spomienky a sny. Pretože domov nie je len budova, ale predovšetkým rodina.

FAKRO ponúka komplexný sortiment stolárskych výrobkov. Ponúkame nielen výrobky, ale aj hotové riešenia, vďaka ktorým je bývanie doma skutočným zážitkom.

Začali sme svetlíkmi a podkrovnými schodmi, ale dnes medzi naše produkty patria strešné okná, okná do plochých striech, podkrovné schody, výlezy, svetlovody, sortiment fasádnych okien, posuvných dverí a garážových a vchodových dverí. Vyrábame tiež doplnky pre naše strešné a fasádne okná, ktoré poskytujú ochranu pred nadmerným tepelným zaťažením. Patria sem tepelné žalúzie a rolety, ako aj ozdobné interiérové ​​doplnky.Okrem toho sú tieto produkty k dispozícii aj v elektricky ovládanej verzii, aby vytvorili inteligentnú domácnosť, ktorá sa dá ovládať z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Inovácia je zakódovaná v génoch FAKRO a je hlavnou hnacou silou vývoja. Naše moderné výskumné a vývojové centrum zamestnáva viac ako 100 inžinierov, ktorí zaregistrovali viac ako 180 patentových prihlášok. Máme aj širokú škálu doplnkových produktov. Vonkajšie a vnútorné doplnky pre strešné a fasádne okná.

V roku 2016 sme pod značkou INNOVIEW rozšírili našu ponuku o hliníkové a drevené fasádne dvere. V roku 2018 sme uviedli na trh garážové brány a v roku 2019 sme rozšírili ponuku o vchodové dvere. Posledné dve skupiny výrobkov dopĺňajú komplexný stolársky sortiment pod značkou INNOVIEW Line.

Sme jediná spoločnosť na svete, ktorá má taký komplexný sortiment stolárskych výrobkov, čo znamená, že každý prvok našich výrobkov je vyrobený v špičkovej kvalite, v jednotnom štýle a farebnej škále. Silnou stránkou výrobkov FAKRO je nielen dizajn, ale aj odolnosť a energetická účinnosť.