Vnútorné doplnky pre okná do plochej strechy - FAKRO

Vnútorné doplnky Roleta ARF/D, ARF/D Z-Wave

Kontrola svetla - ARF/D, ARF/D Z-Wave
Doplnky umožňujú regulovať množstvo a intenzitu svetla prenikajúceho do miestnosti. Vďaka doplnkom môžeme získať tieň aj počas slnečného dňa. Ostré slnečné svetlo bude obmedzené a v miestnosti si môžeme užívať príjemné šero. Doplnky navyše chránia pred škodlivým pôsobením odrazov, najmä pri práci s počítačom alebo pri sledovaní televízie.

 

Skrášlenie interiéru - ARF/D, ARF/D Z-Wave
Interiér pod plochou strechou môže byť doplnkovo skrášlený použitím vnútornej rolety. Široký výber farieb a vzorov zabezpečuje pocit harmónie v každej miestnosti a dáva možnosť ľubovoľného tvarovania charakteru podkrovia.

 

Ochrana pred UV žiarením - ARF/D, ARF/D Z-Wave
Vnútorné a vonkajšie doplnky obmedzujú prenikanie UV žiarenia do miestnosti. Vo vysokej miere chránia predmety a materiály v miestnosti pred vyblednutím či zožltnutím.

Vnútorná roleta chráni pred ostrým slnečným svetlom a predstavuje dekoračný prvok interiéru. Vďaka jej použitiu aj počas slnečných dní môžeme v podkroví vytvoriť príjemný "mrak" vtedy, keď potrebujeme oddych. Bočné koľajnice umožňujú udržanie rolety v ľubovoľnej polohe, čím sa dá získať redukcia svetla až po úplné zatienenie interiéru.

Ovládanie

Rolety sú určené pre okná do plochých striech typu F i typu C
  • ARF/D – ovládaná manuálne pomocou teleskopickej tyče ZSD,
  • ARF/D Z-Wave – roleta v bezdrôtovom systéme Z-Wave. Napájaná prúdom z elektrickej siete a ovládaná diaľkovým ovládačom alebo nástenným vypínačom. Pri montáži roliet ARF/D Z-Wave v oknách DM_, DX_ je potrebné dokúpiť zdroj napájania a ovládacie zariadenie.

Charakteristika

  • stupňovité redukovanie svetla až po úplné zatienenie;
  • možnosť zadržania rolety v ľubovoľnom mieste vďaka bočným koľajničkám;
  • estetická hliníková lišta kryjúca box rolety;
  • ochrana pred slnečným teplom;
  • obmedzenie strát tepla v miestnosti v zimnom období;
  • odolná proti pôsobeniu vlhkosti.

I. SKUPINA

Roleta ARF I GRUPA

II. SKUPINA

Roleta ARF II GRUPA

III. SKUPINA

Roleta ARF III GRUPA

Návody

Návody

Návod na montáž:

Návody Video návody na montáž