Akcesoria do obsługi

Doplnky pre ovládanie

Teleskopická tyč ZST

Drążek teleskopowy ZST Univerzálna ovládacia tyč ZST umožňuje jednoduché otvorenie vysoko namontovaných okien. Slúži aj na ovládanie roliet ARS, ARP, ARF, žalúzie AJP a moskytiéry AMS, ktoré sú namontované mimo priamy dosah používateľa. Dĺžka tyče je 119 cm a má možnosť predĺženia na 134, 162, 190 a 218 cm. Použitím doplnkovej tyče ZSP je možné získať tyč dlhú: 246, 274, 302 i 330 cm.

Ovládacia tyč ZSZ

 
Drążek ZSZ Ovládacia tyč ZSZ na ovládanie markízy je vyrobená z oválneho hliníkového profilu. Tyč vybavená plastovým úchytom umožňuje ovládanie markízy na vysoko namontovaných oknách. Štandardná dĺžka tyče je 150 cm. Markíza AMZ je štandardne dodávaná s ovládacou tyčou dĺžky 80 cm.

Zámka pre okno ZBL

Zamek do okna ZBL

Estetická okenná zámka ZBL bielej farby znemožňuje náhodné otvorenie okna. Táto zámka sa montuje v dolnej časti okna. Po uzamknutí otočením kľúčika nie je možné okno otvoriť. Použitie vo všetkých otvárateľných oknách nezávisle od rozmeru.

 

 

 

Obmedzovač otvárania ZBB

Ogranicznik otwarcia ZBB Výrobok umožňuje bezpečné, obmedzené otvorenie okna. Použitím obmedzovača je možné krídlo okna ponechať v pootvorenej polohe cca 10 cm (v závislosti od typu a rozmeru okna) bez obáv, že napr. silný vietor spôsobí nekontrolovanú zmenu polohy krídla. V nízko namontovaných oknách tento výrobok chráni aj pred nežiaducim úplným otvorením okna deťmi. Po zatvorení okna ho nie je vidno a nesťažuje ani manipuláciu s oknom.

 

Motorové jednotky

Siłowniki

Motorové jednotky ZC24 i ZC230 sú vďaka malým rozmerom a jednoduchej montáži ideálnym výrobkom pre ovládanie strešných okien FAKRO: Motorové jednotky sú dostupné v dvoch verziách: s napätím 24 V a 230 V. Maximálna sila, ktorou môžu pôsobiť na okno, je 200 N, čo je dostatočná sila na ovládanie každého rozmeru okna.