Rozwiązania FAKRO

Riešenia, ktoré iní neponúkajú

Najwyższa jakość produktów FAKROFAKRO nekladie dôraz iba na dizajn výrobkov, ale aj na ich kvalitu a odolnosť. Dokonca pri dlhodobom používaní v nepriaznivých podmienkach plnia strešné okná FAKRO veľmi dobre svoje funkcie bez toho, aby stratili svoje estetické hodnoty. Je to možné vďaka riešeniam, ktoré konkurenčné firmy  neponúkajú, alebo ich do svojich technológií iba zavádzajú.

 

 

 

V okne FAKRO je zabudovaný vlastný patentovaný systém blokád, ktorý znemožňuje vybrať zasklenie. Iní výrobcovia obyčajne ponúkajú iba laminované sklo. (Z konkurenčných okien je možné odobratím upevňovacích profilov vybrať laminované zasklenie počas 2 minút).

 

FAKRO INÉ OKNÁ
Okna FAKRO Inne oknaInne okna

 

Inovatívny systém navádzania krídla zaisťuje dobrú spoluprácu tesnenia a profilov, ako aj rýchlu montáž a demontáž okna bez vybratia krídla.

Vďaka zaisteniu rohov podľa patentovanej technológie spojovania profilov si strešné okná zachovávajú svoje vlastnosti aj v extrémnych podmienkach. V rohoch nevznikajú štrbiny ako pri konkurenčných strešných oknách. Štrbinky sú viditeľné najmä na bielych oknách.

Estetyka okien FAKRO

 

Strešné okná triedy Profi sú vybavené dodatočným tesnením pri zasklení, ktoré v extrémnych podmienkach zaisťuje dodatočné tesnenie. Tesnenie zlepšuje aj zvukovú izoláciu najmä pri dažďových zrážkach.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

 

Teplý dištančný rámik TGI obmedzuje únik tepla, minimalizuje kondenzáciu vodných pár na okrajoch skla a na drevených profiloch, čím sa výrazne zvyšuje životnosť dreva.

 

 

 

 

 

 

Próżniowa impregnacja drewna

Používaná technológia vákuovej impregnácie dreva a trvácny povrch laku veľmi dobre chráni drevené časti okna. Vákuová impregnácia je niekoľkonásobne účinnejšia ako ponorná impregnácia.

 

 

 

  Ekológia