Nowości produktowe FAKRO

Nové výrobky

Výlezové okná do plochej strechy DRC, DRF

Tepelnoizolačné výlezové okná DR_ sú ďalšími výrobkami, ktoré rozširujú ponuku riešení FAKRO pre ploché strechy. Okrem presvetlenia majú ďalšiu výhodu, a to pohodlný a bezpečný výstup na plochú strechu. Špeciálne závesy použité vo výleze a funkčný systém otvárania umožňujú ľahké otvorenie krídla do 80°.
viac »

Okno do plochých striech DXW upravené na chôdzu po ňom

Moderné materiály a meniace sa technológie v stavebníctve umožňujú výstavbu budov s plochými strechami. V roku 2015 bude do ponuky uvedené okno do plochej strechy DXW, ktoré vďaka špeciálnej konštrukcii so zvýšenou nosnosťou a protišmykovým povrchom umožňuje chodenie po jeho povrchu, čo znamená aj bezproblémový pohyb na terasách alebo strechách.
viac »

Svetlovody s plochým zasklením

Svetlovody s plochým zasklením, ktorých prvky sú montované v ploche strechy a nevyčnievajú nad úroveň strešnej krytiny, takže nenarúšajú celistvosť strechy.
viac »

Okno do plochej strechy typu C a typu F

Okno do plochej strechy typu C a typu F presvetľuje prirodzeným svetlom interiér domu s plochou strechou, umožňuje prevetrať miestnosti a zaručuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Štandardne je okno vybavené bezpečnostným zasklením s vnútorným sklom odolným proti vlámaniu triedy P2A.

viac »

Podkrovné schody super tepelnoizolačné LWT

Super tepelnoizolačné podkrovné schody LWT sú odporúčané pre energeticky úsporné stavby, v ktorých je kladený veľký dôraz na minimalizovanie strát tepla. Výborne sa hodia na montáž v miestach, kde vzniká veľký teplotný rozdiel medzi vykurovanou podkrovnou miestnosťou a nevyužívanou povalou.
viac »

Elektrická markíza AMZ Z-Wave

Elektrická markíza je spojením účinnej ochrany pred prehrievaním s najvyšším komfortom ovládania. Vďaka tomu, že markíza absorbuje slnečné lúče už pred sklom a emituje teplo smerom von a nie do miestnosti, oveľa lepšie chráni pred horúčavou počas slnečných dní ako vnútorné doplnky.

viac »