Úloha firmy FAKRO

Úloha firmy

 

Vytvárame komfort bývania na celom svete.

Strešné okná a iné výrobky FAKRO sú bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu.

 

Kladieme dôraz na:

 

VÝVOJ  

Silná a stála pozícia medzi svetovými lídrami v stavebníctve.

FAKRO je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich firiem v odvetví strešných okien na svete. Trvalé, funkčné, bezpečné a energeticky úsporné výrobky FAKRO sú veľmi obľúbené a stali sa neodlučiteľným prvkom novobudovaných stavieb. Umožňujú vytvorenie moderného interiéru prežiareného slnečnými lúčmi. Výrobky FAKRO – nová kvalita života.

INOVATÍVNOSŤ

Bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu.

Firma FAKRO si od začiatku zakladá na inováciách. Dnes je jednou z najpružnejšie sa rozvíjajúcich firiem v krajine a aj najrýchlejšie sa rozvíjajúcim výrobcom strešných okien na svete. Firma sa môže pochváliť vlastným moderným výskumno-vývojovým centrom. Na vývoji výrobkov pracuje viac ako 100 inžinierov - konštruktérov a firma má už viac ako 100 patentových prihlášok. FAKRO je firmou, ktorá do sveta exportuje nie iba svoje okná, ale aj tvorivé myšlienky poľských inžinierov. Takto firma vytyčuje nový smer vývoja odvetvia strešných okien na svete.

ZODPOVEDNOSŤ

Spoločná zodpovednosť za zákazníka, obchodného partnera, zamestnanca a za životné prostredie.

Stratégiu ďalšieho vývoja firmy FAKRO určuje predovšetkým koncepcia ekologického, energeticky úsporného a inteligentného domu. S myšlienkou na nízkoenergetické stavby firma úspešne na trh uviedla mnoho inovácií: automatickú ventilačnú mriežku, solárne kolektory alebo super energeticky úsporné strešné okno FTT U8 s vylepšenými termoizolačnými parametrami. Je to najteplejšie strešné okno na trhu s jediným zasklením určené na použitie v pasívnej stavbe. Stále rozširujeme aj ponuku výrobkov vybavených bezdrôtovým rádiovým protokolom Z-Wave, ktorý ich spája do jednej komunikačnej siete.

NADŠENIE   

Kreativita, efektívnosť, uspokojenie z práce.

Naši zamestnanci sú nadšení pre vec. Roky skúseností spôsobili, že firma FAKRO má dnes stabilnú pozíciu na globálnom trhu, čo dáva zákazníkom pocit bezpečia, istoty a uspokojenia z každého nákupu. Kompetencie a vysoká kvalifikácia zamestancov sú silou našej spoločnosti.